First lot Previous lot Lot 450 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:450
Book nr:32381
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Engel met twee kindjes, korenveld en een duifje
Description:Aquarel (79 x 62 mm), getekend rechts onder. Ingelijst in zwart/goud lijstje
Note:Bijgevoegd: kleurfoto werk en een bewijs van authenticiteit door Emmanuel Wagner, kleinzoon Felix Timmermans.
Price:€180 - €240
Sellingprice:€220