First lot Previous lot Lot 449 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:449
Book nr:32383
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:Drie koningen in de sneeuw
Description:Ets (17 x 22 cm) met hand gekleurd, getekend door F. Timmermans (ontwerper) en B. Janssens (graveur). Genummerd 12/100, ingelijst in oud lijstje
Price:€260 - €340
Sellingprice:€380
First lot Previous lot ... 445 | 446 | 447 | 448 | 449 | 450 | 451 | 452 | 453 ... Next lot Last lot