First lot Previous lot Lot 445 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:445
Book nr:32385
Author:TIMMERMANS, Felix
Title:De vlucht naar Egypte
Description:Ets (13 x 17.5 cm) met de hand gekleurd door B. Janssens naar Felix Timmermans (1940), getekend in potlood 'Felix Timmermans'. Ingelijst in oud lijstje
Price:€180 - €240
Sellingprice:€280
First lot Previous lot ... 441 | 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 | 449 ... Next lot Last lot