First lot Previous lot Lot 398 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:398
Book nr:31757
Author:ELSSCHOT, Willem
Title:Spijt
Description:Handgeschreven gedicht (20 regels + handtekening) op zijn professioneel briefpapier (A. De Ridder, Publiciteit uitgever), gesigneerd Willem Elsschot en gedateerd 8.10.1958. Opgedragen aan Edward Deswaefs. Bijgevoegd: 5 portretkaarten waarvan 2 originele foto's
Note:Dit gedicht werd oorspronkelijk geschreven naar aanleiding van het overlijden van zijn moeder en gepubliceerd in 1934. Deze versie zonder de tweede en de laatste strofe
Price:€300 - €400
Sellingprice:€1200
First lot Previous lot ... 394 | 395 | 396 | 397 | 398 | 399 | 400 | 401 | 402 ... Next lot Last lot