First lot Previous lot Lot 396 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:396
Book nr:30971
Author:DE CLERCQ, René
Title:Toortsen
Publisher:S. van Looy
Year:1909
Description:In-8°, boekversiering van J.B. Heukelom. Groene linnen band met goudopdruk.
Bijgevoegd: P.C. BOUTENS. Carmina. [Amsterdam, P.N. van Kampen, 1912]. In-8°, zonder titelpagina, met hs. opdracht van de dichter. Perkamenten omslag, met goudopdruk, vlekjes. + Joost van den VONDEL. Adam in ballingschap. Haerlem, Johannes Enschedé en zonen, 1910. In-4°, beperkte gen. oplage van 250 ex., dit is n° 187. Gebonden in half zwart leder + 3 kleine publicaties (samen: 6 vol.)
Price:€60 - €90
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 392 | 393 | 394 | 395 | 396 | 397 | 398 | 399 | 400 ... Next lot Last lot