First lot Previous lot Lot 388 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:388
Book nr:32398
Author:[REGIO DAMME - BRUGGE]
Title:Copie van de originele caerte van den brouck door Jo Pieter Pourbus ten jaere 1574
Description:Kopie van een bekende Pourbuskaart (107 x 98 cm) getekend en met aquarel afgewerkt uit 18de eeuw, gemonteerd op linnen. Bovenaan Damme in detail en gebied eronder tot Brugge (Sint Kruis, Male, Vive Kapelle, enz). Anoniem, met zeer veel detail
Note:Originele kaart van Pourbus bevindt zich in het Rijksarchief te Brugge
Price:€1200 - €1600
Sellingprice:€1200
First lot Previous lot ... 384 | 385 | 386 | 387 | 388 | 389 | 390 | 391 | 392 ... Next lot Last lot