First lot Previous lot Lot 372 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:372
Book nr:31749
Author:[LEUVEN]
Title:Panoramisch zicht op Leuven, met zicht op het oude station en de treinsporen
Town:Köln
Publisher:F.C. Eisen
Year:ca. 1845
Description:Aquatint, door Burkhard, naar A. Ditzler, 9 x 54 cm, roestvlekjes. Vergulde lijst, achter glas
Price:€100 - €160
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 368 | 369 | 370 | 371 | 372 | 373 | 374 | 375 | 376 ... Next lot Last lot