First lot Previous lot Lot 370 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:370
Book nr:31979
Author:[LEEUWKAART]
Title:De bello Belgico decas prima
Description:Gegraveerde kaart (32 x 22 cm) van de Nederlanden in vorm van een leeuw. Uit Strada - Bello Belgico (Rome, 1640), zeer mooie druk. Vergulde lijst
Note:Van der Heijden 2006, 7.1
Price:€240 - €360
Sellingprice:€750