First lot Previous lot Lot 364 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:364
Book nr:31034
Author:[KORTRIJK]
Title:Cortryck
Description:Kopergravure (12 x 30.5 cm) met panoramisch gezicht op de stad door Merian (Augsburg, 1659) Bijgevoegd: Kopergravure (9 x 15 cm) met panorama stad van Breton (1802). + 'Place de Courtray'. Litho (14 x 19.5 cm) uit De Cloet (Bxl, 1825/29). Alle 3 ingelijst in moderne lijsten
Note:Ref.: Van Hoonacker nrs 275/302/476.
Price:€140 - €220
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 360 | 361 | 362 | 363 | 364 | 365 | 366 | 367 | 368 ... Next lot Last lot