First lot Previous lot Lot 356 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:356
Book nr:31762
Author:[BRUGGE - ST. KATELIJNEPOORT]
Title:Belgian Passage Boat at the Gate of St. Catherina Bruges
Year:1826
Description:Staalgravure van Capt. Batty, 155 x 140 mm. Gezicht op de portiek van de St. Katelijnepoort gezien in de richting van de stad. Op de voorgrond vaart de Barge die zal aanleggen naast de poort. Roestvlekkig. In passe-partout, vergulde lijst, achter glas
Note:Ref. Michiels III, n 1535. Uit: Scenery of the Rhine, Belgium and Holland.
Bijgevoegd: Portail de St. Etienne du Mont. Lithographie col. 20 x 24,3 cm. + Le Louvre Paris. Gravure col. (samen: 3)
Price:€60 - €100
First lot Previous lot ... 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 | 360 ... Next lot Last lot