First lot Previous lot Lot 355 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:355
Book nr:32520
Author:[AARDENBURG]
Title:Polderkaart van regio Aardenburg met hofstede in de 'Hooge Cant' polder en daarrond 'den boom' en 'beoosten de Lede' polders. Bovenaan de Zee.
Description:Handgetekende polderkaart (59 x 90 cm) met aquarel afgewerkt. Deze kaart werd in 1690 getekend door Huyghe. Zeer interessant voor de dijken. De kaart heeft gebruikssporen en is gemonteerd op linnen
Price:€350 - €500
First lot Previous lot ... 351 | 352 | 353 | 354 | 355 | 356 | 357 | 358 | 359 ... Next lot Last lot