First lot Previous lot Lot 35 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:35
Book nr:32478
Author:HAUSER, Arnold
Title:Van grotschildering tot filmbeeld. De geschiedenis van kunst en literatuur als maatschappelijke verschijnselen
Publisher:Wereld-Bibliotheek
Year:1957
Description:In-8°, 690 pp, ill. in z/w, rode linnen band. Bijgevoegd: GOMBRICH. Eeuwige Schoonheid. Tweede druk. Zeist, De Haan, 1956. In-8°, vi-450 pp, ill. Linnen band + C.W. CERAM. Goden, graven en geleerden, geschiedenis der archaeologie. Amsterdam, Van Ditmar, 1951. In-8°, derde druk, ill. Linnen band + Egon Caesar Conte CORTI. Pompeii en Herculaneum, hun ondergang en herrijzenis. Utrecht, Oosthoek, 1946. In-8°, ill. gebonden. + Theo BOGAERTS. Kunst der illusie, antieke wandschilderingen uit Campaniė. Den Haag, Servire, 1958. In-4°, ill., linnen band. + Bernard BERENSON. De Italiaanse schilders van de Renaissance. Zeist, De Haan, 1957. In-8°, tweede druk, met 400 ill. Linnen band + Giovanni PAPINI. Het leven van Michelangelo in de spiegel van zijn tijd. Amsterdam, Lieverlee, 1952. In-8°, ill., gebonden. + Leonardo da Vinci. 's-Gravenhage, Holle & co, ca. 1940. Met 206 ill. en 3 kleurplaten, linnen band + 25 andere over kunst (samen: 33)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€120 - €200
First lot Previous lot ... 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 ... Next lot Last lot