First lot Previous lot Lot 33 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:33
Book nr:32491
Author:HALL, H. van
Title:Repertorium voor de Geschiedenis der Nederlandsche Schilder- en Graveerkunst sedert het begin der 12de Eeuw tot het eind van 1932
Town:'s-Gravenhage
Publisher:Martinus Nijhoff
Year:1932
Description:In-8, XXVIII-716 pp, linnen band. Bijgevoegd: SCHEEN, P.A. Honderd jaren Nederlandsche schilder- en teekenkunst. De romantiek met voor- en natijd (1750-1850). Den Haag, "Boek en Periodiek", 1946. In-8, met 417 platen. Linnen band. + G. KNUTTEL. De Nederlandsche schilderkunst van van Eyck tot van Gogh. Amsterdam, Becht, 1938. In-4, ill. linnen band. + H.P. BAARD. Frans Hals Schuttersmaaltijd der officieren van de Sint Jorisdoelen anno 1616. Leiden, Stafleu, 1948. In-8, ill., linen band. + Christopher WRIGHT. Nederlandse schilders van de zeventiende eeuw. De Bilt, Cantecleer, 1980. In-4, ill., genaaid + 5 andere (samen: 10)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€70 - €120
First lot Previous lot ... 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 ... Next lot Last lot