First lot Previous lot Lot 317 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:317
Book nr:32249
Author:[ALBUM CARTES PORCELAINE, DEVOTION, DECOUPAGES et varia]
Title:Album met 207 stukken
Description:Album in-folio oblong (30 x 41 cm) met o.a. chinese aquarel op zijde, aquarellen met kantranden (13), handgekleurde gravures (11), gravures met kantranden (9), compositie met gedroogde bloemen, handgekleurde waaier, knipprenten (2), menu's op zijde (3 o.a. opening spoorweg Leuven-Namen), bloemen op zijde (2), devotieprenten (47 veel op perkament of handgekleurd), aquarellen (4 o.a. trompe l'oeil met mobiel deeltje), grote canivets (oa H. Familie en Magdalena 31 x 21 cm), maanden van het jaar met titel (13), porseleinkaarten (36), koninklijke familie (13 o.a. 6 foto's meestal van GHEMAR), prenten op zijde (2), afbeelding van Magellan met handgekleurd en goudgehoogd (21.5 x 17 cm), bedevaartprenten (2), tekening Engel (18 x 17 cm) in bistre met gouache (17de eeuw?), handgekleurde prenten uit 'Le bon genre' (3), vroege modeprenten met hand gekleurd (c1820), 4 visitekaartjes met kantrandjes, visitekaartje met handgeschilderd 'Durin prof. peinture Gand', litho 'Ecole de nation des bans de l'Hermitage à Ixelles' (c1840), kalenders (2), prenten met meubels handgekleurd (15). Samen in één album in rode maroquin met rijk goudgestempeld decor getekend A. Catoir. Deze binder was werkzaam in Brussel tussen 1819 en 1853. Hij was binder van de Koning en werkte ook voor Van Hulthem
Note:Cartes porcelaine, images pieuses, art, découpages et varia. La reliure en plein maroquin rouge avec décor doré est signée A. Catoir. Ce relieur bruxellois exerça de 1819 à 1853. Il porta le titre de relieur du Roi et fut l'un des principaux fournisseurs de Van Hulthem
Price:€2000 - €2400
Sellingprice:€2400
First lot Previous lot ... 313 | 314 | 315 | 316 | 317 | 318 | 319 | 320 | 321 ... Next lot Last lot