First lot Previous lot Lot 265 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:265
Book nr:31518
Author:TUINMAN, Carolus
Title:Fakkel der Nederduitsche Taale ... waare betekening van zeer veele woorden en spreekwyzen
Town:Leyden
Publisher:S. Luchtmans
Year:1722
Description:In-4, [48] + 504 + [16] pp + 75, [1] pp. Prachtige titelprent van Bleiswyk naar van der My: De Nederlandse maagd met de Hollandse leeuw in de Hollandse tuin, op de achtergrond de toren van Babel. Moderne halflederen band met nerven
Note:Etymologisch woordenboek van het Nederlands, in 1731 verscheen nog een tweede deel
Price:€80 - €120
Sellingprice:€60
First lot Previous lot ... 261 | 262 | 263 | 264 | 265 | 266 | 267 | 268 | 269 ... Next lot Last lot