First lot Previous lot Lot 23 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:23
Book nr:32476
Author:DHANENS, Elisabeth
Title:Hubert en Jan Van Eyck
Publisher:Mercatorfonds
Year:1980
Description:33,5 cm, 400 pp, ill. in kleur en z/w. Gebonden, met stofwikkel en foedraal. Bijgevoegd. Leo van PUYVELDE. Schilderkunst en tooneelvertooningen op het einde van de middeleeuwen. Gent, Siffer, 1912. In-8°, 318 pp + 56 z/w pl. Gebonden. + Ferd. PEETERS SJ. Le triptyque eucharistique de Thierry Bouts à l'Église Saint-Piere. Charles Peeters, 1926. In-8°, 63 pp, broché. + Catalogus Anonieme Vlaamse Primitieven. Brugge, 1969. + Dirk de VOS. Hans Memling Catalogus (Ludion, 1994). + 1 andere (samen: 6 vol.)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€40 - €70
Sellingprice:€110