First lot Previous lot Lot 218 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:218
Book nr:32031
Author:SUTORIUS, Anna
Title:Hoe Snorrebaardje ging naar Zee Met alle drie haar kinderen mee
Publisher:Scheltens & Giltay
Year:[1911]
Description:In-4░, met 12 chromolitho's, de niet-gesigneerde illustraties van de katjes doen denken aan het werk van Louis Wain. Geniet, uitgeverskartonnage met opgekleefde ill., ge´llustreerde schutbladen. Mooie exemplaar. Bijgevoegd: Mevr. Nelly HOEKSTRA-KAPTEIJN. Rietje's poppen. Alkmaar, gebr. Kluitman, [1918]. In-4░, met 8 chromolitho's. Geniet, uitgeverskartonnage, linnen rug, sommige bladen komen los, boorden gewreven
Note:Ex libris Gerrit Komrij
Price:€90 - €160
First lot Previous lot ... 214 | 215 | 216 | 217 | 218 | 219 | 220 | 221 | 222 ... Next lot Last lot