First lot Previous lot Lot 217 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:217
Book nr:31986
Author:[STRUWWELPETER] RAZOUX, W.P. (vert.)
Title:Een aardig prentenboek met leerzame vertellingen, naar het beroemde hoogduitsche kinderwerk: "Der Struwwelpeter" voor Nederlandsche Jongens en Meisjes bewerkt
Town:Schiedam
Publisher:H.A.M. Roelants
Year:[1898]
Description:In-4░, 20 pp, met gekleurde lithogr. prenten. Originele ge´ll. uitgeverskaft, linnen rug. Goed exemplaar. "De eerste Nederlandsche uitgaaf, van 1848, nauwkeurig gevolgd".
Bijgevoegd: Klein-Jantje en de kinderen van Modderstad. Bussum, C.A.J. van Dishoeck, [1907]. In-4░ oblong, 24 ff, derde druk, met ill. van Ottilia ADELBORG. Vertaald uit het Zweeds. Linnen uitgeversband, voorste scharnier gebroken. + Piet de Smeerpoets. Vroolijke verhaaltjes en grappige prentjes naar Struwelpeter, door Oom Gus. Amsterdam, H. Meulenhoff, n.d. (ca. 1910). In-8░ oblong, met gekleurde lithogr. platen door C. SPOOR, Originele kartonnage met linnen rug, los in de band (samen: 3)
Price:€120 - €160