First lot Previous lot Lot 214 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:214
Book nr:31974
Author:SPOOR, Gerard J.
Title:Op moeders schoot
Town:Rotterdam
Publisher:A. Koller and H. Altmann
Year:n.d. (1879)
Description:In-4°, met 6 prachtige chromolithogr. platen. Genaaid, originele uitgeverskaft. Niet in de gebruikelijke naslagwerken. Genaaid.
Bijgevoegd: Voorheen en thans, uit de oude doos en spik splinter nieuw, 3e serie. 's Gravenhage, M.M. Couvée, [1872]. In-4°, met 12 chromolitho's op 6 platen. Genaaid. Ref. Lust en Leering, p. 290. + Historie van het huis van Adriaan, een grappige vertelling. Leiden, D. Noothoven van Goor, [1870]. In-8°, ill. in kleur, genaaid, geïll. uitgeverskaft. + W. HAANSTRA. De Spreeuw en de Musch, een boek voor een kind dat al leest. Leiden, Mej. L. Hardenberg, ca. 1890. In-8°, met ill. in chromolithogr. door Jan HINGMAN. Uitgeverskartonnage + AGATHA. De lotgevallen van Pieter Spa, op zijn reis naar Londen. Rotterdam, Nijgh & Van Ditmar, n.d. (1875). In-4°, met 6 platen in chromolithogr., smoezelige marges. Genaaid, geïll. uitgeverskaft. Ref. Lust en Leering, p. 286 (samen: 4)
Price:€160 - €240