First lot Previous lot Lot 211 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:211
Book nr:31965
Author:SCHIPPER, Lieuwe
Title:Kinder-Album. Gedichten voor knapen en meisjes
Town:Leyden
Publisher:D. Noothoven van Goor
Year:n.d. (1870)
Description:In-8°, 75 pp, met platen in chromolithogr. Originele rode linnen uitgeversband. Ref. The Children's World of Learning 470.
Bijgevoegd: Mijn spelen is leeren, het woord van den beroemden dichter en kindervriend Hiėronymus van Alphen. Amsterdam, D.H. Fikkert, n.d. In-8°, met gekleurde lithogr. Originele uitgeverskartonnage, rug versterkt. + Vertellingen voor kinderen van den beschaafden stand. Rotterdam, H.V. van Gogh, 1847. In-8°, met 7 (van 8) gekleurde lithogr., de eerste bladen komen los. Gebonden in half perkaline. + Kijkjes in de wereld voor het kleine volkje, met gekleurde plaatjes. Leyden, D. Noothoven van Goor, [ca.1860]. Kl. in-4°, met gekleurde lithogr. Gebonden in 3/4 leder met behoud van de uitgeverskaft. + Jack de reuzendooder. Tweede druk. Leiden, Noothoven van Goor, [ca. 1865]. Genaaid + 4 andere (samen: 9)
Price:€80 - €140
First lot Previous lot ... 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 | 214 | 215 ... Next lot Last lot