First lot Previous lot Lot 209 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:209
Book nr:31980
Author:SCHENKMAN, Jan
Title:De Kermis Artisten of de Viervoetige Kunstenmakers voor het Kleine Publiek
Publisher:G. Theod. Bom
Year:[1863]
Description:In-4░, [16 (van 20)] ff, eenzijdig bedrukt, met prachtige gekleurde litho's door J.W.A. HILVERDINK. Marginale roestvlekjes, op een tweetal platen is een stukje weggekrast. Originele ge´ll. uitgeverskartonnage, hoekjes gedeukt, vlekjes.
Ref. Lust en Leering p.273; The Children's World of Learning 3771: "Rare first edition of a beautiful picture book introducing children to the "kermis" or fair without the afterthought of a moral lesson. It shows all kinds and numbers of performing dogs, dressed up as both male and female characters."
Bijgevoegd: De Wondervolle reizen & avonturen van Kapitein Gulliver. Amsterdam, G. Theod. Bom, [1869]. In-4░, [20] ff, eenzijdig bedrukt, met prachtige gekleurde litho's door J.W.A. HILVERDINK. Originele ge´ll. uitgeverskartonnage, voorste scharnier vanbinnen gebroken. Ref. Lust en Leering, p. 248 en 308.
+ W. HAANSTRA. De Spreeuw en de Musch, een boek voor een kind dat al leest. Leiden, Mej. L. Hardenberg, ca. 1890. In-8░, met ill. in chromolithogr. door Jan HINGMAN. Uitgeverskartonnage (samen: 3)
Price:€100 - €200
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 | 212 | 213 ... Next lot Last lot