First lot Previous lot Lot 207 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:207
Book nr:31997
Author:[RUYTER]
Title:Twaalf tafereelen uit het leven van Michiel Adriaansz. de Ruyter
Publisher:H. De Hoogh & co
Year:1883
Description:In-8, twaalf chromolithogr. platen in leperellovorm. Zeldzaam, kaft los. Bijgevoegd: Henk van MAARSEN. Met penseel en verf, Serie 1, no. 1 het leven van Michiel de Ruyter, kleur- en leesboek. Amsterdam, Bremer, [1916]. In-f, 14 ff, alle eenzijdig bedrukt, alle platen ingekleurd. Geniet, gell. kaft. + Jacob. van LENNEP. Tafereelen uit de geschiedenis des vaderlands, tot nut van groot en klein. Amsterdam, M.H. Binger & zonen, 1854. In-8 oblong, met 37 lithogr. Humoristisch van aard en met houterige ill. door P. van Loon. Roestvlekjes. Originele rode perkaline band, met goudopdruk. Ref. Lust en leering, p. 206. + P. PARSON. De bewoners van ons vaderland: 24 platen met kinderrijmen. Amsterdam, Vlieger, ca. 1880. Genaaid. (samen: 4)
Price:€90 - €160
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 203 | 204 | 205 | 206 | 207 | 208 | 209 | 210 | 211 ... Next lot Last lot