First lot Previous lot Lot 205 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:205
Book nr:31008
Author:[ROBINSONADES]
Title:Beknopte levensgeschiedenis van Robinson Crusoe. Bevattende zijne voornaamste lotgevallen en ontmoetingen. Met zes en twintig plaatjes
Town:'s Hertogenbosch
Publisher:J.J. Arkesteyn
Year:na 1831
Description:8° (13 x 10 cm), titelprent en 25 houtsneden. Vochtsporen op einde boek. Orig. uitg. kaft (iets vervuild). Bijgevoegd: 'Robinson Crusoë, een leerrijk verhaal voor kinderen. Deventer, Wed. P. de Lange, C 1850. 8°, 16 pp met 7 gekleurde houtsneden + 'Robinson Crusoë'. Amsterdam, J. Vlieger, c1890. 8°, vol pag. chromolitho's. Uitg. kaftje met 2 chromolitho's. Samen: 3 boekjes
Price:€90 - €140
Sellingprice:€80