First lot Previous lot Lot 200 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:200
Book nr:31988
Author:OSSELEN- van DELDEN, B.E. van
Title:Levend speelgoed. Een grappige droom
Publisher:Van Holkema & Warendorf
Year:ca. 1900
Description:In-f oblong, 24 pp, volledig in kleur. Originele uitgeverskartonnage, rode linnen rug, hoekjs gedeukt, lichte krasjes. Ref. De hele Bibelontse berg p.626
Bijgevoegd: Daar zaten zeven kikkertjes al in een boerensloot. Bekende wijsjes met prentjes van Jan Rinke. Amsterdam: Vennootschap "Letteren en Kunst", [1906]. Kl. in-4, ill. in z/w en kleur, de bladen komen los. Originele uitgeverskartonnage. + Betty SAGE. Toen vader een kleine jongen was. Zalt-Bommel, H.J. van de Garde & co, [1906]. Gr. in-4, 32 pp, met ill. in kleur van Jessie Willcox Smith. Originele uitgeverskartonnage, rug in linnen, boorden gewreven. + Cornelis VETH. Uzeltje, een prentenboek. Amsterdam/ Rotterdam, S.L. van Looy / W.L. Brusse, 1904. In-4 oblong, ill. in z/w en kleur. Originele uitgeverskaft, rug vernieuwd met geel linnen. + dr. Louis RAEMAEKERS. Gezondheid is de grootste schat. 's Gravenhage, Nederlandsche Centrale Vereeniging tot bestrijding der tuberculose, [1927]. In-8, ill. volledig in kleur. Genaaid. + Alfred LISTAL. Van dire-don-don-dijne. Alkmaar, Gebr. Kluitman, [1919]. In-12 oblong, ill. in kleur, orig. kartonnage (samen: 6)
Price:€180 - €300
First lot Previous lot ... 196 | 197 | 198 | 199 | 200 | 201 | 202 | 203 | 204 ... Next lot Last lot