First lot Previous lot Lot 197 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:197
Book nr:31961
Author:MULLER, J.F.L.
Title:Nommerkransje. Een geschenk voor kinderen die gaarne willen leeren tellen
Publisher:Joh. Guykens
Year:[1831]
Description:In-12░, gegrav. titel en introductie pagina, 22 gegrav. handgekleurde platen. Oorspronkelijke kartonnage, rug hersteld. Zeldzame eerste druk. Ref. Lust en leering, p. 162-163; The Children's World of Learning 60f. Ex libris Gerrit Komrij.
Bijgevoegd: idem. De kluchtige poes en het hondje. Amsterdam, Johannes Guijkens, [1838]. In-12░ oblong, 10 gekleurde platen. Originele ge´ll. uitgeverskaft. + idem. Versjes voor kinderen. Amsterdam, P. van Rossen, n.d. In-12░, met handgekleurde lithogr. platen. Prijsband met verguld wapenschild van Middelburg, verlies van een stukje leder van de rug. + Nicolaas ANSLIJN. De brave Hendrik, een leesboekje voor jonge kinderen. Leyden, D. du Mortier en zoon, 1852. In-12░, 32 pp, vier en twintigste druk. Genaaid. Ref. Lust en leering, p. 27. + P.J. MOETON. Aan moeders schoot, proeve van kindergedichtjes. Amsterdam, H. H÷veker, 1868. In-12░, 64 pp, ill., genaaid, originele kaft in lithogr. (samen: 5)
Price:€180 - €300
Sellingprice:€120