First lot Previous lot Lot 160 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:160
Book nr:31951
Author:BODENHEIM, Nelly
Title:ABC De hond gaat mee, de kat blijft thuis, piep zei de muis in het voorhuis
Publisher:Meulenhoff
Year:[1927]
Description:In-8 oblong, 27 ff, tweede druk. Originele kartonnage, rug hersteld. Bijgevoegd: idem. In Holland staat een Huis. Amsterdam, S.L. van Looij, [1924]. In-8 oblong, [32] pp, originele kartonnage. Beide boeken met prachtige silhouetten. + De Pruik van Cassander. Gouda, G.B. van Goor zonen, [1925]. In-4 oblong, ill. in kleur van Nelly BODENHEIM. Orig. uitgeverskartonnage. + S. ABRAMSZ., De gelaarsde kat. Amsterdam, S.L. van Looy, (1915). Kl. in-4, met silhouetten van WIEGMAN. Originele kartonnage. + 2 andere van Nelly Bodenheim : 'Waarom en waardoor' en '12 sprookjes' (samen: 6)
Note:Nelly Bodenheim blijkt de minst gedateerde van al haar collega's, dankzij haar geestige, gevoelige, verfijnde, aansprekende karakteriseringen (ref. De hele Bibelebontse berg, p. 563)
Price:€50 - €100
Sellingprice:€50
First lot Previous lot ... 156 | 157 | 158 | 159 | 160 | 161 | 162 | 163 | 164 ... Next lot Last lot