First lot Previous lot Lot 156 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:156
Book nr:31992
Author:BEATA (= B. Zegers Veeckens)
Title:Allerlei Vriendjes: linnen prentenboek
Town:Alkmaar
Publisher:P. Kluitman
Year:ca. 1900
Description:In-8° oblong, met ill. in z/w en in chromolithogr., wat beduimeld. Geniet, kaft in chromolithogr. Bijgevoegd: idem. Flik, flak, flok! Utrecht, W. De Haan, [1898]. In-4°, met ill. in chromolithogr. Genaaid. + idem. Fox, de Brievenbesteller. Utrecht, W. de Haan, [1901]. In-4° oblong, met (chromo)lithogr. Genaaid, uitgeverskartonnage met linnen rug.+ Versjes van NANCY. Kindertijd, heerlijke tijd! In-4° oblong, met 5 gekleurde platen, waarvan één met schade rechts onder. n°630. Kartonnage + Hoe wij spelen./ Vacantie Vreugde. 2 vol. n.d
Price:€180 - €240
First lot Previous lot ... 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 | 159 | 160 ... Next lot Last lot