First lot Previous lot Lot 154 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:154
Book nr:32005
Author:AGATHA (pseud. van Reinoudina de Goeje)
Title:De Partij van Fidel en Fidelia
Town:Rotterdam
Publisher:Jacques G. Robbers
Year:[1870]
Description:In-4░, met chromolitho's (buitengewoon levendige illustraties van raak getypeerde hondenrassen). Genaaid. Ref. Lust en Leering p. 283-285. "Dit schitterend ge´llustreerde prentenboek vormt in alle opzichten een hoogtepunt uit de kinderliteratuur van de negentiende eeuw" Vert. van: "The dog's dinner party".
Bijgevoegd: idem. Taks et Minette. Rotterdam, Jacques G. Robbers, [1871]. In-4░, met chromolitho's, enkele roestvlekjes. Genaaid. In dit laatste toy-boek gaat het om een samenzwering van Lorre de papegaai en Klappei de ekster tegen de met de poes bevriende hond.
Price:€160 - €240
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 | 158 ... Next lot Last lot