First lot Previous lot Lot 153 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:153
Book nr:31969
Author:ADAMA van SCHELTEMA e.a.
Title:Nieuwe Nederlandsche vertellingen in proza en pozij
Publisher:Gebr. Willems en Loman & Reudler
Year:[1851]
Description:Kl. in-4, 96 pp, met 6 gekleurde lithogr. prenten. Originele uitgeverskartonnage, rug versterkt. Bijgevoegd: (Heinrich J. SCHNEIDER) De eerste Levensjaren. Kinderbeelden met bijschriften. Amsterdam u. Rotterdam, Van Gogh, [1851]. In-8 oblong, vii- 43 pp, gegraveerde titel, met 18 etsen. Marginale roestvlekjes. Originele kartonnage, blauwe linnen rug. Zeldzaam boek dat eerder verscheen in het Duits: "Das Kind von der Wiege bis zur Schule" Ref. The Children's World of Learning 3726 (samen: 2)
Price:€70 - €120
First lot Previous lot ... 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 | 156 | 157 ... Next lot Last lot