First lot Previous lot Lot 151 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:151
Book nr:32021
Author:[ABC-boeken]
Title:Het van ouds Gerenommeerde A is een Aapje
Publisher:J. Vlieger
Year:[1882]
Description:In-8░ oblong, volledig in chromolitho. Ge´llustreerde uitgeverskartonnage, boekblok los in de omslag, anders goed.
Bijgevoegd: Daan HOEKSEMA's A is het Aanbeeld. het ABC voor Holland's Kleintjes met 156 plaatjes. Bussum, Gebr. Koster, [1923]. In-8░ oblong, [56] pp, wat beduimeld. Originele uitgeverskartonnage, rug vernieuwd, nieuwe schutbladen. "Veth bestempelde Hoeksema's illustraties als 'goedig' en 'van weinig pretentie'. Pretentie hebben ze zeker niet, maar in zijn ABC-boek zijn ze in elk geval grappig en ongewoon."
+ Corina's ABC. Amsterdam, L. van Leer & co, [1947]. In-f░, met kleurplaten van dieren. Spiraalband, klein scheurtje in achterkaft.
+ J. WIJGA. Van Arie tot Zus. Spellen en tellen met rijmpjes en prentjes. Amst., J.A. Luii & Co, [1953]. In-4░ oblong, ill. in kleur en z/w. Uitgeverskartonnage + 1 andere (samen: 5)
Note:Uit de collectie van Gerrit Komrij
Price:€240 - €360
First lot Previous lot ... 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 | 154 | 155 ... Next lot Last lot