First lot Previous lot Lot 149 from 723 Next lot Last lot
Lot nr:149
Book nr:32482
Author:WEGERIF, A.H.
Title:Bouwmeesters der middeleeuwen en hun werken
Town:'s-Gravenhage
Publisher:Boucher
Year:1955-1962
Description:4 vol. in-8░, overvloedig ge´llustreerd. Rode linnen banden. Bijgevoegd: VIOLLET-le-DUC. De geschiedenis van een stadhuis en van eene kathedraal. Haarlem, 1897. In-8░, ill., linnen band + F. van der MEER. Geschiedenis van een kathedraal. Utrecht, Het Spectrum, 1961. In-8░, met 122 platen, linnen band. + 4 andere (samen: 10)
Note:Herkomst: Augustijns Instituut, Eindhoven
Price:€80 - €160
First lot Previous lot ... 145 | 146 | 147 | 148 | 149 | 150 | 151 | 152 | 153 ... Next lot Last lot