First page Previous page Lots 741 to 760 from 1139 Next page Last page
 Lot nr  Author & priceTitle
Click to enlarge image 741 [CANIVET]

price: €180 - €260
Santus Gislenus ora P. Nobisbid
Click to enlarge image 742 [CANIVETS]

price: €240 - €360
Sint Janbid
Click to enlarge image 743 [CANIVETS]

price: €400 - €600
Verzameling 8 canivets, 18de eeuwbid
Click to enlarge image 744 [CANIVETS]

price: €500 - €700
Verzameling van 12 canivets, Vlaams 18de eeuwbid
Click to enlarge image 745 [CANIVETS]

price: €600 - €900
Verzameling van 9 canivets, Vlaams, 18de eeuwbid
Click to enlarge image 746 [CANIVETS]

price: €600 - €900
Verzameling van 9 canivets, Vlaams 18de eeuwbid
Click to enlarge image 747 [DEVOTIEPRENTEN]

price: €240 - €300
Heilige Antoniusbid
Click to enlarge image 748 [DEVOTIEPRENTEN]

price: €160 - €240
S. Coletta, S. Genosefa, S. Theresia en S. Mathiasbid
Click to enlarge image 749 [DEVOTIEPRENTEN]

price: €120 - €180
S. Rosalia, S.Michael, S. Magdalena en S. Helenabid
Click to enlarge image 750 [DEVOTIEPRENTEN]

price: €140 - €220
S. Wilhelmina, S. Confumatum, S. Jacobus en S. Joannesbid
Click to enlarge image 751 [DEVOTIEPRENTJES]

price: €1200 - €1800
Grote verzameling van 175 handgekleurde santjes, meest Vlaams en 18de eeuwbid
Click to enlarge image 752 [DEVOTIEPRENTJES BUNEL en CABBAEY]

price: €800 - €1200
Verzameling van 92 devotieprentjesbid
Click to enlarge image 753 [DEVOTIE VLAANDEREN]

price: €120 - €160
17 grote gravures of documenten met gravures, 17/19de eeuwbid
 754 [DOODSPRENTJES]

price: €300 - €500
Grote verzameling van 1903 doodsprentjesbid
Click to enlarge image 755 [DOODSPRENTJES]

price: €500 - €700
Verzameling van 134 doodsprentjes uit Vlaanderen en Brabantbid
Click to enlarge image 756 [DOODSPRENTJES]

price: €500 - €700
Verzameling van 140 doodsprentjes uit Vlaanderen en Brabantbid
Click to enlarge image 757 [DOODSPRENTJES]

price: €550 - €800
Verzameling van 168 doodsprentjes uit Vlaanderen en Brabantbid
Click to enlarge image 758 [GILDEPRENTEN]

price: €180 - €240
De trouwe carrossiers die voeren lans de straet ... Sint Guido en S. Eloy syn beyde hu patroonenbid
Click to enlarge image 759 [GROTE SANTEN]

price: €380 - €500
Agnesbid
Click to enlarge image 760 [HEILIGEN]

price: €140 - €220
Twee grote prenten met hand geschilderd, Vlaams, 18de eeuwbid
First page Previous page 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 Next page Last page