First lot Previous lot Lot 959 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:959
Book nr:30817
Author:HOUTTUYN, Martinus
Title:Natuurlyke historie of Uitvoerige beschryving der dieren, planten en mineraalen, volgens het samenstel van den heer Linnaeus
Publisher:Erven van F. Houttuyn
Year:1773-1783
Description:14 vol. in-8, met 102 (van 105) platen door J.C. Philips en G. Philips, alle prachtig handgekleurd. Bibliotheekstempel op titelblad. Enkele marginale wormgaatjes, enkele waterranden in dl. 6. Latere banden in half bruin linnen, ruggen verguld
Note:Twee deel, compleet voor de botanica, er verschenen ook 18 delen dierkunde en 6 delen mineralogie, hier niet aanwezig. Ref. Nissen BBI 940 ; Landwehr Dutch books with colored plates n82.
"The taxonomic part of the book is extremely detailed and contains a wealth of incidental information not brought together in this form elsewhere" (Stafleu)
Price:€800 - €1200
First lot Previous lot ... 955 | 956 | 957 | 958 | 959 | 960 | 961 | 962 | 963 ... Next lot Last lot