First lot Previous lot Lot 909 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:909
Book nr:30933
Author:STRADA, Famiano
Title:De thien eerste boecken der Neder-lantsche oorloghe... verduytscht door Guiliam van Aelst
Publisher:Wed. en erf-ghename van J. [Cnobbaert]
Year:1646
Description:F, [10] + 414 + [56] pp., met titelvignet in houtsnede, Leo Belgicus met allegorische boord (tegenover de voorrede), 13 portretten b.t. in ornamentele kaders, 11 historische prenten op dubbele pagina b.t. Marges van de 3 eerste bladen gerestaureerd. Tekst in gotische letters, in 2 kolommen, met lettrines. Enkele bleke waterranden, bruine vlekken in de binnenmarges achterin. Bovenmarges kort. Met een uitgebreid register. Moderne band in half kalfsleder, rug verguld, marmerpapier op de platten
Note:1ste uitgave van de Nederlandse Strada, vertaald door Willem van Aalst (1601-1658), over de Tachtigjarige oorlog. Ref. BB V, 272
Price:€180 - €320
Sellingprice:€460
First lot Previous lot ... 905 | 906 | 907 | 908 | 909 | 910 | 911 | 912 | 913 ... Next lot Last lot