First lot Previous lot Lot 905 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:905
Book nr:30806
Author:SCRIBANI, Carolus SJ
Title:Antverpia
Publisher:Ex officina Plantiniana, apud Joannem Moretum
Year:1610
Description:1 vol. in-4, [8] + 146 + [2], 24 (Griekse en Hebreeuwse verzen) pp. Met 7 uitv. platen b.t. (3 kaarten en 4 zichten), drukkersmerken op titelblad en op einde. De pp. 123/126 los in de band. Zonder het vervolg: Origines Antverpiensium. Vol kalfsleder, verguld ornament centraal op de platten, goud op snee, klein mankement aan bovenste kapitaal, sporen van sluitlinten
Note:Carolus Scribani (1561-1629) was leraar te Antwerpen en Brussel. Dit werk looft de stad en zijn bewoners, de economie enz. De Backer/Sommervogel VII, 984.
Ex libris H. Demotte
Price:€240 - €360
First lot Previous lot ... 901 | 902 | 903 | 904 | 905 | 906 | 907 | 908 | 909 ... Next lot Last lot