First lot Previous lot Lot 86 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:86
Book nr:31814
Author:CLAUS, Hugo
Title:Van de koude grond
Publisher:Ziggurat
Year:1978
Description:In-4, 8 bladen. Met 6 afzonderlijke genummerde (39/100), getekende en gesigneerde litho's van Hugo Claus. Losbladig, in de uitgeverskaft met flappen
Note:Oplage van 100 genummerde en gesigneerde exx. en 10 exx. buiten reeks. Exemplaar n 39 getekend door Hugo Claus. Hugo Claus. Voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 107 A
Price:€120 - €180
Sellingprice:€140
First lot Previous lot ... 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 ... Next lot Last lot