First lot Previous lot Lot 799 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:799
Book nr:30852
Author:BARBETTE, Paulus
Title:Alle de medicynale werken, na de hedendaagsche practyk beschreven ... bestaande in de chirurgie en practyk der medicynen
Publisher:Jan ten Hoorn
Year:1709
Description:4 dln. in 1 vol. in-8, [16]- 208 ; 160 ; 64 ; 199-[9] pp, (roest)vlekjes, enkele bleke waterranden, achtste druk, met noten van F. Dekkers. Het derde deel handelt over de pest, met het slaapmiddel opium als mogelijke remedie. Gegraveerde titel (gedateerd 1700). Kalfslederen band, met sleet aan de boorden en de rug.
Zeldzaam, van deze editie slechts 2 ex. in STCN.
Bijgevoegd: Cornelis PLOOS van AMSTEL. Aanleiding tot de kennis der anatomie in de tekenkunst. Amsterdam, J. Yntema, 1783. In-8, [10]- iv- 67 pp, met 20 (van 27) platen b.t. Enkele roestvlekjes en waterranden. Genaaid (samen: 2 vol.)
Price:€160 - €240
First lot Previous lot ... 795 | 796 | 797 | 798 | 799 | 800 | 801 | 802 | 803 ... Next lot Last lot