First lot Previous lot Lot 75 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:75
Book nr:14216
Author:[BASTOW, Michael] CLAUS, Hugo
Title:Zij caurisurata pancasika
Town:Parijs
Publisher:Acme editions
Year:1993
Description:32,5 cm. Met een grote originele aquarel van Michael BASTOW (į1943) en tien lithografieŽn op Arches. De gedichten gedrukt op een handpers op Senkwa papier. Beperkte gesigneerde en genummerde oplage van 110 exx., waarvan 10 hors commerce, waarvan 25 genummerd 1 t/m 25, voorzien van een originele aquarel, dit is exemplaar nr. 1, gesigneerd door de dichter en de kunstenaar. Losbladig in een grijze linnen omslag (met blinddruk), titel verguld op de rug, linnen beschermdoos.
Bijgevoegd: proefdruk van een lino van dezelfde kunstenaar
Note:Ex libris Aloys Vertongen. Zie: Hugo Claus voor twaalf lezers en een snurkende recensent, 223
Price:€900 - €1400