First lot Previous lot Lot 700 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:700
Book nr:31288
Author:[BOUBEREEL, Johannes Cornelis]
Title:Den kristelyken vader breekende het geestelyk brood voor de kinderen
Publisher:J.F. van Soest
Year:1728
Description:3 (van 5) vol. in-12, gebonden in vol kalfsleder, rood gespikkelde sneden, hoekjes gedeukt, ruggen versierd met goud.
Bijgevoegd: Petrus Vanden Bossche. Den Catholieken Pedagoge, ofte christelyken onderwyser in den Catechismus. Antwerpen, Heyliger, (1770). In-8, 634 pp, front., gebonden in vol kalfsleder, gladde rug versierd met goud. + Kort Begryp van de Heylige Schriftuer door vraegen en antwoorden. Eersten deel. Antwerpen, wed. Vander Hey, 1766. 2 vol. in-8, gegrav. portret van de bisschop van Gameren. Niet uniforme lederen banden, voorste scharnier gebroken van vol. 1 gebroken (samen: 6 vol.)
Price:€90 - €140
First lot Previous lot ... 696 | 697 | 698 | 699 | 700 | 701 | 702 | 703 | 704 ... Next lot Last lot