First lot Previous lot Lot 695 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:695
Book nr:31291
Author:ANTONISSEN, Petrus
Title:Den lydenden en stervenden Jesus, in honderd-twintig meditatiën afgebeéld
Publisher:Hubert Bincken
Year:1785
Description:4 vol. in-8°, oude stempels op de titels. Gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, ruggen rijkelijk versierd met goud, rode sneden.
Bijgevoegd: idem. Lof-spraeken ofte sermoonen op de bezonderste mysterien van onzen gods-dienst als ook op de feest-en Heylig-dagen en op de bezondere feest-dagen der Heyligen. Antwerpen, C.H. De Vos, 1792. 2 vol. in-8°, gebonden in vol kalfsleder uit de tijd, ruggen rijkelijk versierd met goud.
+ Jacques NOUET. Korte verhandeling van den heyligen wille Godts. Brugge, F. Van Eeck, 1810. In-8°, 88 pp, gevolgd door: Onderwys aengaende het inwendig gebed. Gend, Charles de Goesin-Disbecq, 1810. 45-[3] pp, gebonden in vol kalfsleder, gespikkelde sneden. + Den dienst van de Goede-weke en van de Paesch-weke. Gendt, Dominicus vander Ween, 1736. In-12°, LII- 583-[3] pp. Lederen band uit de tijd (samen: 8 vol.)
Price:€90 - €160
First lot Previous lot ... 691 | 692 | 693 | 694 | 695 | 696 | 697 | 698 | 699 ... Next lot Last lot