First lot Previous lot Lot 593 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:593
Book nr:31609
Author:WILLEMS, J.F. ed.
Title:Oude Vlaemsche liederen ten deel met de melodiŽn
Town:Gent
Publisher:Gyselynck
Year:1848
Description:Gr. in-8į, [LX] - 548 pp. Litho als titelpagina. Met muziekdruk. Goed ex. met weinig roestvlekjes. Genaaid, onafgesneden, originele gele uitgeverskaft
Price:€60 - €90
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 589 | 590 | 591 | 592 | 593 | 594 | 595 | 596 | 597 ... Next lot Last lot