First lot Previous lot Lot 591 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:591
Book nr:31432
Author:[VOLKSPRENTEN]
Title:27 Nederlandse en Franse volksprenten uit de 19de eeuw.
Description:Meestal met gekleurde houtsneden en litho's op formaat c40 x 30 cm. Spelen (2), soldaten, vogels, beroepen (Burckardt Weissenburg, Elsas), 'ombres nouvelles pour les enfants (9) van Wentzel Wissembourg, karikaturen (11). Samen in farde
Price:€70 - €90
First lot Previous lot ... 587 | 588 | 589 | 590 | 591 | 592 | 593 | 594 | 595 ... Next lot Last lot