First lot Previous lot Lot 504 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:504
Book nr:30974
Author:[BELGIQUE]
Title:Verzameling van 92 gravures en litho's uit 19de eeuw
Description:Verschillende formaten, vooral zichten van Belgische steden (Brugge, Brussel, Antwerpen, Leuven enz.), enkele met hand gekleurd. Samen in één album
Price:€90 - €140
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 500 | 501 | 502 | 503 | 504 | 505 | 506 | 507 | 508 ... Next lot Last lot