First lot Previous lot Lot 50 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:50
Book nr:32094
Author:CROQUEZ, Robert
Title:Ensor et son temps
Town:Ostende
Publisher:Erel
Year:1970
Description:4°, 128 pp en ill. bt. Bijgebonden: orig. ets F. Labisse get. en gen. (70/110) in potlood + orig. litho J.J. Gailliard 'La maison d'Ensor'. Exemplaar 70/110. Met opdracht in blauwe inkt door auteur. Blauw linnen band met stofwikkel + HAESAERTS, P. - James Ensor. NY, Abrams, 1959. 4°, 386 pp, tal. ill. Uitg. linnen en stofwikkel + CROQUEZ - Ensor et le Rotary. Erel, 1973. 4°, 132 pp, tal. ill. Cart. uitg., stofwikkel. Ex. 304/700 met buitentekstplaat van R. De Herde, get. en gen. in potlood door kunstenaar. Met zelfde plaat extra met de hand ingekleurd , get., genummerd 20/30 H.S. + Gal. Giroux - Hommage à J. Ensor (1945) avec dédicace d'Ensor sur pag. 2 + 7 andere over Ensor (11)
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 ... Next lot Last lot