First lot Previous lot Lot 496 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:496
Book nr:31001
Author:[ALMANAK] VAN TROUWENRAEDE, Godtgaf
Title:Den grooten Ghendtschen comptoir almanch voor het schrickel-jaer ons heere Jesu Christi M.DCC.XXXII.
Town:Gend
Publisher:Fr. en Dom. vander Ween
Year:1732
Description:In-4, met twaalf houtsneden voor de twaalf maanden. Met hs. annotaties en twee aquarellen op de blanco bladen tussen de kalender. Genaaid.
Bijgevoegd: Den Nieuwen Volmaekten Gregoriaenschen Almanach dienende voor eene geheele Eeuwe, beginnende met het jaer ons Heere Jesu-Christi 1801. ende die zal eyndigen met het jaer 1900. Gend, Gimblet. 2 vol. in-4, 48 + 80 pp ; [4] + 12 + 44 + 24 pp, met houtsneden van munten in deel 1. Genaaid (samen: 3 vol.)
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 492 | 493 | 494 | 495 | 496 | 497 | 498 | 499 | 500 ... Next lot Last lot