First lot Previous lot Lot 490 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:490
Book nr:32611
Author:[VLAAMSE KAST]
Title:Vlaamse kast met afbeeldingen van zeemeermannen en twee mythologische voorstellingen
Description:Eiken kast (150 x 56 x 135 cm), met vier deurtjes (2 met slot), en twee schuifjes bovenaan. In bovenste stuk waarschijnlijk een legplank bijgevoegd. Gedateerd 'Anno 1698'. Op het onderste paneeltjes staan in rondjes twee zeemeermannen. Op de bovenste paneeltjes staan 2 mythologische voorstellingen met leeuw en dolfijn. Er zijn kleine herstellingen zoals gewoonlijk. Goed bewaard meubel
Price:€500 - €800
Sellingprice:€1000
First lot Previous lot ... 486 | 487 | 488 | 489 | 490 | 491 | 492 | 493 | 494 ... Next lot Last lot