First lot Previous lot Lot 446 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:446
Book nr:32615
Author:VAN DE FACKERE, Jef (1879-1946)
Title:Brugs stadzicht met moeder en kinderen en Duitse soldaten
Description:Olie op paneel (24 x 32 cm), getekend en gedateerd (1916) links onder. Ingelijst in vergulde lijst
Price:€180 - €240
Sellingprice:€450
First lot Previous lot ... 442 | 443 | 444 | 445 | 446 | 447 | 448 | 449 | 450 ... Next lot Last lot