First lot Previous lot Lot 437 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:437
Book nr:32078
Author:SMITS, Jacob (1856-1928)
Title:Kempisch boerderijtje
Description:Ets (9.5 x 12 cm) op japans papier, getekend in potlood rechts onder. Ingelijst in eiken lijstje. Bijgevoegd: 'Boerin en boer met kruiwagen onder boom'. Ets (8 x 10 cm) op hollands papier met droge stempel K.V.H. (Kunst van Heden). Getekend rechts onder in inkt (2)
Price:€70 - €90
Sellingprice:€80
First lot Previous lot ... 433 | 434 | 435 | 436 | 437 | 438 | 439 | 440 | 441 ... Next lot Last lot