First lot Previous lot Lot 435 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:435
Book nr:32251
Author:SERVRANCKX, Victor (1897-1965)
Title:Abstrakte compositie
Description:Tekening (21 x 15 cm) met kleurpotlood. Gemonogrammeerd rechts onder met datum -47. Ingelijst in moderne aluminium lijst.
Bijgevoegd: op keerzijde een certificaat van mevrouw V. Servranckx met haar handtekening en droogstempel.
Price:€180 - €240
Sellingprice:€180
First lot Previous lot ... 431 | 432 | 433 | 434 | 435 | 436 | 437 | 438 | 439 ... Next lot Last lot