First lot Previous lot Lot 423 from 1139 Next lot Last lot
Lot nr:423
Book nr:31294
Author:PEISER, Kurt (1887 - 1962)
Title:En attendant les crevettiers
Description:Ets, 140 x 100 mm, gesigneerd in de plaat en in potlood rechts onder 'K. Peiser'.
Bijgevoegd: idem. Départ du steamer. Ets, 115 x 85 mm, gesigneerd in de plaat en in potlood rechts onder 'K. Peiser'.
+ idem. Tête de chien (1936). Ets, 115 x 83 cm, gesigneerd in de plaat en in potlood rechts onder.
Alle 3 in passe-partout en vergulde lijst (Marc Broes)
Price:€280 - €400
Sellingprice:€220
First lot Previous lot ... 419 | 420 | 421 | 422 | 423 | 424 | 425 | 426 | 427 ... Next lot Last lot